Jasper Roberts - Blog

Zabezpečení objektu Jablotron Plzeň a okolí

Co je zabezpečovací systém?

Jablotron 100 představuje revoluční bezdrátový systém ochrany objektů. Své uplatnění najde především ve Vašich domech, chalupách, obchodech, kancelářích, skladech, dílnách…

Alarm hlásí vloupání, požár, zdravotní potíže, přepadení a další rizika.

Pomyslnou třešničkou na dortu je domovní automatizace, kterou si díky tomuto alarmu můžete dopřát. Jedná se o ovládání spotřebičů, topení a to zcela na dálku. Dále sepnutí spotřebiče detektorem pohybu, ovládání vjezdových vrat a mnoho dalšího.

Snadné ovládání

Revoluční intuitivní ovládání, kterému ihned porozumíte.

Nadčasový design

Vzhled každého prvku systému byl navržen ve spolupráci se špičkovými designéry. Objevte krásu, která sluší každému interiéru.

Ovladatelný odkudkoliv

Ke svému alarmu se dostane dokonce i pomocí Vašeho chytrého telefonu, tabletu a počítače prostřednictvím bezplatné internetové samoobsluze. Ovládejte alarm, prohlížejte historii bez hranic.

Multifunkční

Jablotron 100 Vás chrání nejen před zloději, Ale také před požárem, záplavou, únikem Plynu. Dále dokáže ovládat topení, nebo Vám otevřít garážová vrata. Využijte Všechny jeho funkce.

S námi ujdete pouhé 4 kroky a jste kompletně zabezpečeni


Kvalitní alarm

Profesionální montáž

Nepřetržitý dohled

Zásah při poplachu

Podívejte se na krátké video, které Vám řekne více

Víte že ?

Jablotron je česká společnost s tradicí od roku 1990. Jablotron neustále inovuje své zabezpečovací systémy a dnes již nejsou jen zabezpečením, ale nabízejí řadu nadstandardních věcí. Ať už se jedná o chytré ovládání, nebo domovní automatizaci. To vše jsou důvody, které nás vedli k tomu montovat do Vašich domácností právě tento revoluční alarm.


80%
Zlodějů nemá strach z Vašich
sousedů z vedlejšího domu či bytu


73%
Zlodějů považuje garáž
Za snadnou překážku


84%
Zlodějů vnikne do
domu přes okno

Neváhejte a pošlete nám nezávaznou poptávku

Zanechte nám zprávu a my se Vám co nejdříve ozveme