Jasper Roberts - Blog

Zabezpečení objektu Jablotron Plzeň a okolí

Montáž

  1. Nejprve se s Vámi sejdeme, abychom Vás mohli detailně informovat o všech náležitostech zabezpečení a prohlédli si Váš objekt. Také Vám zpravidla doporučíme instalaci bezdrátové varianty, která je šetrná k Vašemu interiéru.

  2. Následuje připravení cenové nabídky. Vypracujeme Vám vždy minimálně 2 nabídky, abyste mohli vybírat od základního zabezpečení, po kompletní zabezpečení včetně perimetru (ochrana vnějších prostor - např. zahrady). Vždy se snažíme o nejlepší poměr Cena/Výkon. Zabezpečení lze kdykoliv rozšířit.

  3. Po Vašem výběru varianty a případnému doladění nabídky, se stanoví termín realizace. Do té doby připravíme veškerý elektroinstalační materiál, detektory, apod.

  4. Ve stanoveném termínu se nainstalují všechny prvky systému. Následuje oživení všech prvků a naprogramování jednotlivých prvků a detektorů. Celková montáž obvykle trvá 1 - 2 dny. Vždy záleží na rozsahu instalace.

  5. Po celkovém nastavení se ověří celková funkčnost systému včetně nasimulování vloupání do Vašeho objektu a ověření posílání SMS zpráv, volání, zasílání poplachových snímků a dalších funkcí.

  6. Při předávání zabezpečovacího systému Vás naučíme jeho kompletní obsluhu. Zajišťování, odjišťování, změna přístupového kódu, prohlížení historií událostí a další.

Jsme certifikovaná společnost, která je kvalifikovaná pro montáž zabezpečovacího systému Jablotron.


Certifikát k montáži alarmů Jablotron

O tom, že jsme skutečně cerfitikovaná společnost si můžete ověřit ZDE.

Garantujeme Vám záruku 5 - 7 let.

A navíc Střežení na zkoušku - 3 měsíce střežení Vašeho objektu zásahovou agenturou zcela zdarma, bez závazků.

Ovládání alarmů Jablotron


Ovládání alarmů Jablotron

Neváhejte a pošlete nám nezávaznou poptávku

Zanechte nám zprávu a my se Vám co nejdříve ozveme